Uspješan je biznismen
Sve osim tatin sin: Dok se svi dive Guardiolionoj kćerci njegov sin (20) u sjeni pravi čuda
Zahvaljujući uspjesima i zaradi svog oca do kraja života je mogao da ne radi ništa, ali uradio je potpuno suprotno i već sada sa 20 godina je uspio ono što mnogi njegovi vršnjanci neće za život cijeli.
Pep Guardiola je najbolji trener na svijetu, što potvrđuje svježe osvojena trostruka kruna s Manchester Cityjem, čime je okrunjena jurnjava za najprestižnijim peharom koja traje još otkako je napustio Barcelonu.
Ovaj 52-godišnji stručnjak je izgrađen čovjek kako profesionalno tako i privatno što potvrđuju i njegove fotografije sa porodicom.
Ligu prvaka osvojenu u Istanbulu Gaurdiola je proslavio sa suprugom Cristinom Serrom s kojom se oženio 2014., i njihovo troje djece Mariusom, Mariom i Valentinom.
Maria je najstarija, ima 22 godine i influencerica je s gotovo 700.000 pratitelja i o njoj se najviše priča, razlog je svakako njen atraktivni izgled i veze sa nekim od fudbalera.
Dvije godine mlađi Marius unatoč vrlo mladoj dobi je već uspješan biznismen. Dječak je prije nekoliko godina u Manchesteru započeo poduzetničku aktivnost koja ga je dovela do toga da danas – sa samo 20 godina – bude direktor tri tvrtki sa sjedištem u engleskom gradu: Magius Holdings Limited, M4rius Holding Limited i Lead the Market Limited.
Posljednja firma na listi je najnovija, stvorena prošlog marta, radi se o "marketinškoj agenciji" koja nudi "usluge oglašavanja" lokalnim i međunarodnim kompanijama, s ciljem širenja imidža i brenda poznatih Britanaca izvan državnih granica. Tvrtka trenutno ima tri zaposlena što znači da i Marius Guardiola Serra zapošljava i druge ljude.
U javnosti se pokazuje veoma rijetko, radi u sjeni i to veoma uspješno. I dok mnogi njegovi vršnjaci živi na račun roditelja, on je već sada na putu da postane milioner.
Pepov sin nije sam u svom poslu: 20-godišnjak ima partnera, Muhammada Abdullaha Gerima, 29-godišnjeg njemačkog poduzetnika turskog podrijetla, poznatog kao fudblalsko agenta, koji mu se pridružio sa svojim većim iskustvom.
Za razliku od svoje sestre Marije, koja je vrlo aktivna na društvenim mrežama, Marius je vrlo suzdržan: zapravo, njegov Instagram profil nije javan.
Uostalom, ovaj dečko se ne fokusira na svoj imidž, već na svoje poslovne vještine: i tu je potrebna dobra taktika za postizanje najviših ciljeva, upravo onako kako ga je naučio "glava" porodice - otac Pep.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Forgač nokautirao Abea
Bivši borac pravio nered, a zatim se pojavio šef FNC-a - Šaka, nos, patos...
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?