Italijan obradovao navijače Reala
Carlo Ancelotti servirao dvije 'bombe' pred veliki derbi
Trener Real Madrida Carlo Ancelotti donio je nekoliko dobrih vijesti za navijače ovog tima pred sutrašnji derbi protiv gradskog rivala Atletica. Vinicius Junior je spreman za igru, a nastupit će i Jude Bellingham koji je imao problema s povredom.
Carlo Ancelotti najavio je sutrašnji derbi La Lige protiv Atletico Madrida. Trener Reala donio je jako dobre vijesti navijačima kraljevskog kluba koji itekako mogu biti sretni.
U ekipu se nakon duže pauze vraća Vinicius Junior, a na teren će i najbolji igrač kluba ove sezone Jude Bellingham, koji je imao problema s povredom.
"Sutra nam je jako bitna utakmica. Atletico je veliki rival i jedva čekamo utakmicu", poručio je Ancelotti koji je potom servirao dvije 'bombe' navijačima Reala.
"Vinicius će biti u ekipi. Ne znam još uvijek hoće li početi utakmicu. Spreman je 100 posto, ali vidjet ćemo sutra. Jude Bellingham je također spreman i igrat će. Ne bih plakao i da ne igra", poručio je kroz osmijeh italijanski stručnjak uz dodatak da i Arda Guler počinje s treninzima u ponedjeljak
"Kroos i Modrić? Boli me kad nekog od njih moram ostaviti na klupi. Ne samo njih. Valverde, Tchouameni... Uvijek je teško ostaviti nekog igrača na klupi, konkurencija je međutim velika".
Potom je dodao još nekoliko riječi o velikom derbiju.
"Madridski derbi je uvijek posebna utakmica. Dosta je kvaliteta u obje ekipe. Da li preferiram ovaj derbi ili El Clasico? Nema razlike. Volim igrati oba", poruka je trenera Real Madrida.
U svom stilu
Ancelotti: "Vinicius je satima plakao, nije mogao da se zaustavi..."
Kraljevi su fenomenalno krenuli u novu sezonu La Lige. Imaju pet pobjeda iz pet odigranih utakmica i maksimalan učinak od 15 bodova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Teške optužbe iz Prištine