Katastrofa pred Zmajevima
Sramota kojoj se ne nazire kraj...
Bosni i Hercegovini prijeti jedan od najtežih domaćih poraza u historiji pošto izabranici Save Miloševića nakon nešto više od pola sata igre gube sa čak 0:4 od Portugala.
Dosadašnje izdanje bh. reprezentativaca u duelu sa Portugalcima je blago rečeno sramotno uz niz amaterskih propusta.
Portugalci su praktično sa pola gasa uspjeli doći do tri gola i sve djeluje na jednu jaču trening utakmicu za Cristiana Ronalda i društvo.
Upravo je Ronaldo zabio prva dva gola za goste, a agoniju je produžio Fernandes u 25. minuti.
Poker su gosti kompletirali u 32. minuti kada se među strijelce upisao Cancelo.
Teška noć je pred svim navijačima BiH...
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Stigla potvrda
Dominik Livaković karijeru nastavlja u Kataloniji!
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika