Juventus do pobjede nakon preokreta
Nebeski skok Dušana Vlahovića u posljednjim trenucima utakmice za velika tri boda!
Veoma zanimljivu utakmicu u okviru 19. kola Serie A odigrali su Salernitana i Juventus, a pobjedu Juventusu donio je Dušan Vlahović golom u posljednjim trenucima utakmice. Konačan rezultat utakmice bio je 2:1 za Juventus.
Krenulo je prilikom za Yildiza već u prvoj minuti. Našao se u dobroj prilici, pao je u kaznenom prostoru, ali penala nije bilo.
Tri minute kasnije Sambia je ostao sam, šutirao je, ali golman Juventusa maestralno interveniše i tako ostaje 0:0.
Sjajnu šansu u 9. minuti propustio je McKennie. Lopta je išla u gol, ali golma domaće ekipe brani njegov udarac.
Naredna prilika viđena je u 39. minuti. Maggiore je šutirao, a lopta je završila u golu za slavlje domaćih igrača i navijača.
Šansu za poravnanje gostiju imao je McKennie nakon sjajne asistencije Rabiota, ali lopta ide pored gola.
Vlahović je u 51. minuti tražio jedanaesterac zbog udarca koji je dobio, ali sudija se ni ovaj put nije oglasio.
Dvije minute kasnije Maggiore je dobio drugi žuti karton, te mu je glavni arbitar Marco Guida pokazao put u svlačionicu.
Deset minuta kasnije Samuel Iling Junior je nakon asistencije Vlahovića pogodio za poravnanje, a činilo se da će domaći sa igračem manje uspjeti doći do boda.
Da se to ne dogodi pobrinuo se Dušan Vlahović koji je u 91. minuti postigao gol glavom i tako donio pobjedu svojoj ekipi.
Igrači Salernitane nisu imali snage da dođu do poravnanja u posljednjih nekoliko minuta utakmice i na kraju su igrači Juventusa slavili pobjedu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Borba za apsolutnog prvaka svijeta teške kategorije