Tuchel se toga plašio
Zvijezda Bayerna na štakama napustila stadion, radi se o težoj povredi
Bayern je danas u Augsburgu slavio s 3:2, no izgleda ostao bez jako važnog igrača na neko vrijeme.
Francuski napadač Kingsley Coman je povrijeđen nekoliko sekundi prije nego što je njegov saigrač Aleksandar Pavlović postigao vodeći gol u 23. minuti.
Comana je zamijenio 18-godišnji Mathys Tel. Francuz nije mogao da se osloni na desnu nogu i očito se radi o povredi koljena, koja je zabrinula sve u Bayernu, naročito trenera Thomasa Tuchela.
Teške riječi
Bivši reprezentativac udara ispod pojasa: "Svi se u Engleskoj smijemo Kaneu"
"Vjerojatno se radi o prilično ozbiljnoj povredi", rekao je Tuchel. “Izgledalo je bolno. Nije bilo šanse da ostane na terenu. Provjerit ćemo ligamente".
Kamere su zabilježile Comana kako na štakama napušta stadion, tako da je gotovo sigurno da će jedan duži period biti van terena.
Tuchel se nosi s nizom povreda ključnih igrača. Napadač Serge Gnabry nije igrao više od mjesec dana zbog povrede tetive povezane s njegovim aduktorom, dok su defanzivac Dayot Upamecano i vezni igrač Konrad Laimer zaradili povrede mišića u srijedu u 1:0 pobjedi protiv Union Berlina.
Veznjak Joshua Kimmich povrijedio je rame u istoj utakmici. Rezervni golman Daniel Peretz i desni bek Bouna Sarr također su izvan stroja.
Stoper Kim Min-jae i desni bek Noussair Mazraoui na međunarodnoj su dužnosti s Južnom Korejom i Marokom, tako da je Tuchel na pravim mukama.
Malo mu je olakšao dolazak Erica Diera iz Tottenhama, kao i Sache Boeya iz Galatasarayja. Desni bek će tek potpisati ugovor večeras ili sutra, ali veoma brzo bi mogao debitovati za Bavarce.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Spreman je da pomogne reprezentaciji
Oglasio se Nihad Đedović: "Do danas, nisam kontaktiran ni od strane selektora ni Saveza"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Teške optužbe iz Prištine