Madriđani imaju 1:0
Majstorija "otpisanog" za vodstvo Reala u Leipzigu
Fudbaleri Real Madrida stigli su do vodstva u Leipzigu na početku drugog dijela.
Prvih 45 minuta duela u Njemačkoj završeno je bez pogodaka. Čini se da je Leipzig bio i bolji, imao i ponište gol Benjamina Šeške, ali na startu drugog poluvremena gosti iz Madrida su stigli do prednosti.
Brahim Diaz je sve dobro napravio, nanizao nekoliko protivničkih igrača, a onda majstorski zabio za slavlje Reala.
Diaz je igrao na posudbi u Milanu, bio potpuno otpisan, činilo se da će ove zime opet na posudbu, ali je Carlo Ancelotti rekao da mu je igrač poput njega potreban i sada se vidi zašto.
Španac je pokazao zavidne tehničke sposobnosti, a brzina i driblinzi su nešto što ga krase kroz cijelu karijeru.
Ekspert objasnio zašto je poništen gol Benjamina Šeška
Leipzig je nakon primljengo gola brzo zaprijetio, ali ukrajinski golman Lunin je bio na visini zadatka.
Još jednom naglasimo da utakmicu vodi najbolji bh. sudija Irfan Peljto sa sunarodnjacima Senadom Ibrišimbegovićem i Danijelom Beljom, te Milošem Gigovićem kao četvrtim sudijom.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nije se dugo čekalo na reakciju