FOTO: EPA

Tvrde inostrani mediji

Svijet ovo nije vidio: Dva evropska velikana spremna ponuditi Ronaldu ugovor na mjesec dana

Esmer Oštraković

Cristiano Ronaldo, iznenada je došao u centar pažnje, a sve zbog navodno transfera koji se sprema i koji bise ubrzo trebao dogoditi.

Ekipa Chelseaja će biti jedna od ekipa koja će se takmičiti u proširenoj verziji Svjetskog prvenstva za klubove koje će narednog mjeseca biti održano u Americi.

Chelsea je izvučen u grupu D ovog takmičenja, a zajedno sa njima su Flamengo i ES Tunis, dok tim iz Londona još ne zna svog prvog protivnika.

Naime, to će biti ekipa koja bude bolja u doigravanju, a tamo su Club America i LAFC.

Iznenada su se pojavile špekulacije da bi se Cristiano Ronaldo mogao vratiti u Englesku, te potpisati za tim koji igra na Svjetskom prvenstvu za klubove.

Engleze na ovom takmičenju predstavljaju ranije spomenuti Chelsea, te Manchester City koji sa klupe predvodi Pep Guardiola.

Navodno bi zvijezda Al Nassra mogla potpisati za jedan od ova dva kluba, a sve bi trebalo biti jasnije veoma brzo.

To, kako tvrde inostrani mediji, ne bi bio ugovor na dug period, nego na veoma kratak.

Naime, navodno su čelnici Chelseaja i Manchester Cityja spremni Ronaldu ponuditi ugovor na mjesec dana.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Ostaje da vidimo da li će se nešto oko toga stvarno desiti ili će i Ronaldo i naredne sezone igrati u Saudijskoj Arabiji.

Ko zna, možda ubrzo uslijedi i njegov povratak u Evropu i to na duže staze.

Promo

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.