Povodom osvajanja prvog mjesta u Prvoj ligi FBiH, grupa sjever i povratka u Premijer rukometnu ligu BiH, RK Gračanica u subotu organizuje druženje sa navijačima i prijateljima kluba u centru grada.
Druženje će biti održano na platou ispred Sahat kule, gdje će se građanima predstaviti sve selekcije RK Gračanica, a predviđeno je i kratko obraćanje predstavnika kluba.
Program počinje u 11 sati.
Posljednja utakmica u takmičarskoj sezoni 2017/18 igra se isti dan s početkom od 20 sati, a Gračanica dočekuje Gradačac.
Iz kluba pozivaju sve ljubitelje rukometa da u što većem broju ispune dvoranu i da po mogućnosti obuku plave ili žute majice.
Nakon utakmice, predstavnici kluba uručit će priznanja genaralnom i zlatnim sponzorima, a predstavnici RS FBiH uručit će prelazni i trajni pehar, te medelje za osvojeno 1. mjesto igračima, stručnom štabu i predstavnicima kluba.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom