Dijamant je blistao i postigao dva pogotka
Prošlo je već pet godina: Dan kada je Džeko uništio United na Teatru snova!
Edina Džeku dugo će pamtiti navijači Manchester Cityja. Mnogo radosti fanovima ovog tima donio je bh. kapiten, a svi se posebno sjećaju derbija sa Man. Unitedom.
Oni su bili kao stvoreni za Džeku koji je naprosto briljirao. Prije pet godina na današnji dan City je ponizio United i slavio 3:0.
Edin Džeko je imao poseban dan. Postigao je dva pogotka, a jedan je dodao Yaya Toure.
Džeko je pogodio već u 43. selundi kada mu se lopta odbila od stativu nakon pokušaja Nasrija, da bi u 56. minuti nakon kornera sjajno se ubacio i pokazao klasu.
Posao je pred sami kraj zavšio Toure i navijači Cityja su mogli da slave, dok je na drugoj strani vladala tuga i nevjerica.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Detalj koji je čini se odlučio sve