Neobična situacija prije početka meča

Pravila se moraju poštovati

Zašto su igrači Crvene zvezde morali pokazivati gaćice sudiji prije početka meča?

S. Pašalić

Nogometaši Crvene zvezde su sinoć odigrali 0:0 na gostovanju kod Sudove u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu prvaka.

Prvak Srbije je dominirao u prvom poluvremenu i imao je nekoliko sjajnih prilika da postigne gol, ali se to nije desilo.

To se Beograđanima moglo osvetiti u drugom poluvremenu kada je Sudova zaigrala puno bolje i u par navrata opasno zaprijetila gostima, međutim rezultat se do kraja nije promijenio.

Prije samog početka meča desila se zanimljiva situacija u hodniku stadiona Marijampole.

Naime, danske sudije su tražile od svih igrača Zvezde da podignu šorc i pokažu gaćice, a razlog je taj što prema pravilima donji veš mora biti iste boje kao i šorc.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Ova situacija je izmamila osmijeh na lice kapitena Crvene zvezde Marka Marina, ali i sudije koji je pregledao opremu.