Na pragu je dolaska u Aleksandrovac
U bh. košarku stiže nekada velika NBA zvijezda
Nekadašnji 10. pik NBA drafta, Brandon Jennings, mogao bi lako postati član bh. prvaka, ekipe Igokee.
Tim iz Aleksandrovca je prethodnih godina znao da dovodi neka respektabilna imena koja su jedan dio svoje karijere provela i u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta, a čini se da će sa tom praksom nastaviti.
Stopama Dorella Wrighta i Bradyja Heslipa mogao bi i nekadašnji član Milwaukee Bucksa, Detroit Pistonsa, Orlando Magica, New York Knicksa i Washington Wizardsa, Brandon Jennings.
Ovaj 30-godišnji košarkaš iza sebe ima 555 nastupa u regularnom dijelu sezone u NBA ligi uz sjajan prosjek od 14,1 poena i 5,7 asistencija po meču, što su i više nego respektabilne brojke. Odigrao je i 25 playoff utakmica, a dobro je upoznat i sa evropskom košarkom budući da je nosio dresove rimske Lottomatice i ruskog Zenita na početku svoje karijere.
Informaciju da bi mogao put Bosne i Hercegovine prenio je ugledni košarkaški novinar iz SAD-a Chris Harper, a da li će se njegova najava obistiniti ostaje da se vidi u danima koji su pred nama.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz