Stigli do preokrata

Šta se dešava u Londonu: Chelsea vodio do sudijske nadoknade, a onda WBA sve šokirao

Endin Čaušević

Chelsea i WBA trenutno igraju utakmicu 30. kola Premiershipa.

Na Stamford Bridgeu smo u prvom poluvremenu vidjeli nevjerovatan meč i preokret gostujućeg tima.

Chelsea je poveo u 27. minuti kada je Pulišić zabio gol nakon što je Alonso pogodio stativu iz slobodnjaka.

No, samo dvije minute kasnije domaći su ostali s igračem manje jer je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Thiago Silva.

Iako se očekivalo da će Plavci na odmor s rezultatom 1:0 WBA je napravio nevjerovatan preokret u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

Junak gostiju je Pereira koji je zabio dva gola. Pereira je prvo u drugoj minuti nadoknade poravnao na 1:1, a taj gol pogledajte OVDJE. Samo dvije minute kasnije bilo je 1:2 na semaforu, a gol je ponovo zabio Pereira i to pogledajte OVDJE.