U Njemačkoj smo vidjeli gol godine!

Haris Zilić
Teme:

Duel desetog kola njemačke Treće lige odigrali su Verl i Munchen 1860.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a slavu je pokupio fudbaler domaće ekipe Nico Ochojski koji je u 66. minuti postigao spektakulatan gol koji će se dugo motati po TV špicama.

Vjerovatno imamo i gol godine.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Ovome dodajmo da je za goste iz Munchena strijelac bio Binkadi u 22. minuti utakmice.

Verl je nakon deset odigranih kola na desetoj pioziciji sa 13 osvojenih bodova, dok je Munchen 1860 na 13. poziciji sa 12 osvojenih bodova.