Remi konačan ishod

Fudbalska poslastica u Londonu: Šest golova na duelu Brentforda i Liverpoola

H. Zilić

Fudbalsku poslasticu su u šestom kolu Premiershipa odigrali Brentford i Liverpool na Community stadionu u Londonu.

Gledaoci su vidjeli šest golova, nekoliko sjajnih prilika i utkamica koja je sigurno zadovoljila sve ukuse fudbalskih zaljubljenika.

Brentford je poveo u 27. minuti golom Pinocka nakon asistencije Toneya i smušene reakcije Liverpoolove odbrane.

Redsi se vraćaju u 31. minuti. Henderson je ubacio, a Jota glavom pogađa za 1:1.

U nastavku Redsi dolaze do vodstva od 1:2, golom Salaha iz 54. minute.

Međutim, domaćini se brzo vraćaju u igru. Janelt je u 63. minuti na jednu odbijenu loptu uspio skočiti prije Van Dijka i pogodio je za 2:2.

U 67. minuti na scenu stupa Curtis Jones koji sjajnim udarcem dovodi Redse u vodstvo od 2:3.

Nakon gola Jonesa, Salah je propustio veliku priliku, a kazna je stigla u 82. minuti kada Wissa pogađa za 3:3.

U 87. minuti poništen je pogodak Brentforda i do kraja je ostalo 3:3 u ovoj fenomenalnoj utakmici.