Tenzije u Chelseaju
Nezadovoljni Lukaku putem medija podigao glas, rekao je Tuchelu sve što ima za reći
Romelu Lukaku je bio ključni čovjek u pobjedi Chelseaja nad Aston Villom (1:3).
Belgijanac je odigrao drugo poluvrijeme susreta. Zabio je gol za preokret te izborio penal u nadoknadi.
Ipak, robusni napadač ne prolazi kroz baš najbolji period što potvrđuju i njegove izjave prema treneru Thomasu Tuchelu.
Lukaku ne krije da se ne osjeća ugodno zbog svoje situacije te da je to već dao do znanja svom treneru.
"Trener i ja smo imali nekoliko razgovora o onom što želi od mene. Rekao sam mu da sam multifunkcionalan..."
Nevjerovatan trk
Kao div među patuljcima: Supermoćni Lukaku ruši sve oko sebe!
Belgijanac je tražio od Tuchela da bude iskren prema njemu.
"Radi se o tome da budemo na čisto, da znam kako želi da me koristi i da šta hoće od mene. Mogu trači, mogu praviti pritisak, mogu sačuvati loptu..."
"Mislim da su to kvalitete koji je sam s godinama dodao svojoj igri", poručio je 28-godišnjak.
Lukaku je posljednji put starter bio 16. oktobra. U međuvremenu ga na terenu nije bilo zbog povrede i koronavirusa. Kada je bio spreman ulazio bi s klupe.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se Goran Vučević