Dvije velike prilike

Edin Džeko će sanjati golmana Sassuola

Admin Čaušević

Edin Džeko je ušao u igru na startu drugog poluvremena utakmice Inter - Sassuolo.

Obzirom da gube 0:2 Nerazzurri su zaigrali ofanzivno, a Džeko je u razmaku od nekoliko minuta imao dvije odlične šanse.

U oba navrata kao uspješniji je izašao iskusni Consigli. Golman Sassuola je upisao zaista dvije sjajne odbrane.

Džeko je u prvoj situaciji izašao sam pred golmana gostiju, ali nije šutirao baš najbolje pa je lopta završila u korneru. Priliku pogledajte ovdje.

U drugoj situaciji popularni Dijamant je skočio i šutirao glavom, međutim Consigli je i to nekako uspio izvaditi. Priliku pogledajte ovdje.

Na kraju je 0:2 bio konačan rezultat pa je Inter značajno zakomplikovao borbu za prvo mjesto.