Vodi Inter

Golčina u njegovom stilu: Džeko pogodio u derbiju protiv Napolija!

Eldar Ganibegović

Inter i Napoli igraju derbi 16. kola Serije A, a Dijamant je doveo domaći tim u vodstvo.

U ovim momentima igra se utakmica 16. kola Serije A između Intera i Napolija, a rezultat je od 56. minute 1:0.

Strijelac je bio kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine, Edin Džeko.

Dimarco, koji je u prvom poluvremenu promašio zicer, je centrirao, a Džeko je bio usamljen i on takve šanse jednostavno ne propušta.

Glavom je zakucao loptu iza leđa nemoćnog Mereta koji je u prvom poluvremenu spasio Napoli.