Davies teže povrijeđen

Crne slutnje su se ostvarile - Thomas Tuchel kasno večeras saznao užasne vijesti

Esmer Oštraković

Ekipa Bayerna ostvarila je pobjedu na svom terenu protiv Borussije Monchengladbach, a konačan rezltat bio je 3:1 za domaći tim.

U toku utakmice a povredu se požalio sjajni lijevi bek Alphonso Davies, a svi su se nadali da neće biti ništa previše ozbiljno.

Svi su u glavi imali tu pomisao da je Davies "baksuz" i da mu se stalno dešavaju ovakve stvari.

Nažalost radi se o nešto težoj povredi, te će Davies morati određeni period provesti van terena.

"Alphonso Davies pretrpio je istegnuće ligamenata u lijevom koljenu u toku utakmice protiv Borussije Monchengladbach.

Tako kažu rezultati nakon što je Davies podvrgnut dodatnom testiranju nakon utakmice.

Daviesa čeka oporavak, te će određen period morati biti van terena", stoji u objavi Bayerna.

Bayern nakon preokreta ostvario pobjedu

U Minhenu malo lakše dišu jer je Bayern vezao treći trijumf u nizu. Bavarci su nakon preokreta savladali Borussiu Monchengladbach rezultatom 3:1.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Gost su vodili 0:1 od 35. minute golom Elvedija, a u 45. minuti poravnanje Bayernu donosi mladi Aleksandar Pavlović.

U drugom poluvremenu za trijumf Bayerna pogoađali su Kane u 70. i De Ligt u 86. minuti utakmice.