Oglasio se na Instagramu
Objava Amira Hadžiahmetovića "bacit će u trans" navijače Bosne i Hercegovine!
Iako se činilo da će Amir Hadžiahmetović zbog povrede propustiti Svjetsko prvenstvo na kraju se veznjak Hull Cityja našao na spisku Sergeja Barbareza, a jutros je objavom na Instagramu oduševio navijače Bosne i Hercegovine.
Hadžiahmetović je bio itekako važan dio našeg tima u pohodu na Svjetsko prvenstvo, ali prošlog mjeseca mnoge je razočarala vijest da neće igrati na tom velikom takmičenju.
Veznjak Hull Cityja zadobio je povredu koljena prije mjesec dana, te je objavljeno da mora na operaciju i da će van terena biti nekoliko mjeseci.
Čak je i Nogometni savez BiH objavio da Hadžiahmetović neće biti na spisku Barbareza, ali nekoliko sedmica kasnije došlo je do velikog preokreta.
Hadžiahmetović je odlučio da ne ide na operaciju i da se oporavi kako bi mogao igrati na Mundijalu, te se našao na konačnom spisku Barbareza za ovo veliko takmičenje.
Očekuje se da se Hadžiahmetović priključi na pripremama našeg tima u Sarajevu, a to bi se trebalo desiti narednog ponedjeljka jer u klubu još uvijek ima obaveza.
Naime, Hull za vikend igra veliko finale play-offa za ulazak u Premiershipu protiv Southamptona, a meč je na rasporedu u subotu s početkom u 17:30 sati.
Da stvari budu bolje Hadžiahmetović se danas oglasio na društvenim mrežama i oduševio je navijače BiH jer je pokazao da se vratio u trenažni proces i da će vjerovatno biti u konkurenciji i za okršaj protiv Southamptona.
"Vratio sam se", napisao je nekadašnji veznjak Željezničara na Instagramu.
Nema dileme da je oporavak Hadžiahmetovića odlična vijest za bh. selekciju i da je potrebno da Barbarez ima što jači roster za Svjetsko prvenstvo.
Hadžiahmetović je u Hull stigao prošlog ljeta, a za ekipu koju vodi Sergej Jakirović ove sezone upisao je 41 nastup, te je skupio tri asistencije.
Promo
Ovo je moja voda. Ovo je moja snaga.
Kerim Alajbegović u saradnji sa domaćim brandovima Ella voda i Milkos
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Wolfsburg traži preko 20 miliona eura
Pejčinović odbio ponudu Benfice, jedan klub radi sve da ga što prije dovede!
U Zetri je završeno epsko finale koje će biti zabilježeno u historiji bh. košarke
CARUTHERS ZA TITULU! Bosna je prvak Bosne i Hercegovine! · Udarna vijest
Euforija na stadionu Željezničara
"Sergej Barbarez" orilo se na Grbavici, a onda su izašli na teren bh. igrači i nastala je ludnica!
Hrvatski fudbalski agent