Legendarni štoper John Terry (36) napustiće ekipu Chelseaja na kraju ove sezone.
Čovjek koji je sa Plavcima osvojio apsolutno sve tokom 20 godina boravka na Stamford Bridgeu, odlučio se na odlazak, a karijeru bi mogao nastaviti u londonskom rivalu West Hamu.
Terry je velika želja rukovodstva Čekićara. On je igrao za omladinske kategorije ovog kluba prije dolaska u Chelsea, a da bi rado vidio iskusnog štopera u svom timu, potvrdio je i menadžer tima Slaven Bilić.
"Svaki menadžer bi ga volio vidjeti u svom timu, jer je on pravi vođa. Imamo dobre igrače na tim pozicijama, ali nikad ne recite nikad", istakao je Bilić i dodao je:
"John Terry je gospodin Chelsea. On je osvojio sve u karijeri, a uvjeren sam da bi mogao igrati još nekoliko godina, bez obzirao igrao u West Hamu ili negdje drugo", istakao je Bilić.
Ove sezone Terry je nastupio u svega 10 utakmica za Chelsea.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nova sjajna ponuda za Srbina
Ovog čovjeka pare baš hoće - Luka Jović dobio još jednu 'ludu' ponudu!
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Rossonerima baš sada treba