Široki i Radnik spustili zavjesu na sezonu u Premijer ligi BiH
Šest golova i lijep susret na Pecari za kraj sezone
Ne Pecari je odigrana posljednja utakmica u ovoj sezoni Premeijer lige Bosne i Hercegovine.
Široki Brijeg je ugostio Radnik iz Bijeljine, a konačan rezultat je glasio 3:3 u vrlo lijepoj fudbalskoj predstavi.
Gosti su puno bolje otvorili meč, bili konkretniji i zaprijetili su u devetoj minuti preko Đorića.
U 12. minuti stiže kruna bolje igre. Pantelić je ubacio iz kornera, a Živković pogodio za 0:1. Isti fudbaler u 25. minuti pogađa za velikih 0:2 tima iz Bijeljine.
Široki se na vrijeme trznuo. Igrala se 29. minuta kada je Žulj nakon kornera pogodio za 1:2.
U finišu prvog poluvremena dobra prilika za domaćine preko Lukića, golman Hodžić je sjajno intervenisao.
U nastavku prva šansa za Široku u 50. minuti. Mujan je fino driblao, ali na kraju odbrana Radnika blokira njegov udarac.
U 54. minuti Rozić asistira, Mujan sjajno pogađa i to je bilo 2:2.
Pet minuta nakon gola Mujana, Žulj sjajno blokira pokušaj Uroševića.
Do kraja utakmice vidjeli smo otvren fudbal kao i većinom meča, bilo je prilika pred oba gola, a Široki do trećeg gola dolazi u 79. minuti kada je Mujan pogodio za 3:2, a konačnih 3:3 postavlja Balgojević golom iz slobodnjaka u 85. minut,
ŠIROKI BRIJEG - RADNIK BIJELJINA 3:3 (Žulj 29', Mujan 54', 79'/Živković 12',25', Blagojević 85')
ŠIROKI BRIJEG: Pehar, Medić, Čuljak, Mujan, Blagaić, Bosančić, Lukić, Begić, Ikić, Žulj, Ćavar.
RADNIK BIJELJINA: Hodžić, Vasić, Maksimović,Urošević, Blagojević, Ristanović, Živković, Đorić, Pantelić, Despotović, Hasukić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Onda je shvatila da nije realno