Odlična predstava

Atomski fudbal na otvaranju meča Norwich - Chelsea: Dva gola za šest minuta!

Upravo se na Carrow Roadu igra meč 3. kola Premier lige, a već nakon šest minuta igre smo vidjeli dva gola.

Igrala se treća minuta utakmice kada je Azpilicueta sjajno ubacio, a Tammy Abraham još bolje odreagovao i doveo Chelsea u vodstvo od 0:1.

Nije se, međutim, dugo čekalo ni na poravnanje.

Brzo napad Norwicha u 6. minuti golom je krunisao Cantwell. Asistent je bio iskusni Pukki.

Treba dodati da se Pedro, koji je trebao početi utakmicu, povrijedio na zagrijavanju, pa na ovom meču Chelsea igra sa mladim napadačkim trojcem - Mount, Pulisic, Abraham.