Belgijanac se kratko obratio

Hazard poslao poruku svim navijačima Chelseaja nakon sinoćnje utakmice

Endin Čaušević

Fudbaleri Chelseaja sinoć su pred svojim navijačima pobijedili West Ham sa 2:0, a junak utakmice bio je Eden Hazard.

Belgijanac je na sinoćnjoj utakmici postigao oba gola i tako donio veoma važna tri boda svom timu u borbi za Ligu prvaka. Posebno impresivan bio je prvi gol kada je Hazard nanizao nekoliko igrača West Hama i zatim savladao Fabianskog.

West Ham je u drugom poluvremenu imao nekoliko solidnih šansi, ali to nisu iskoristtili. Domaći su ih za promašaje kaznili u 90. minuti kada je Hazard postavio konačnih 2:0.

O Hazardovom odlasku iz Chelseaja se uveliko priča, a on je nakon meča poslao poruku svim navijačima londonskog kluba.

"Hvala vam za večerašnju podršku. Ovaj specijalni gol bio je samo za vas", poručio je Belgijanac.