Tatomirović za pobjedu Sarajeva nad Leotarom

Bordo tim slavio

Fudbaleri Sarajeva savladali su u prijateljskom susretu ekipu Leotara s minimalnih 1:0.

Bordo tim je u ovaj meč ušao kao veliki favoriti, a na kraju su taj epitet i opravdali.

Od samog početka je tim Mehe Kodre dominirao. Već u osmoj minuti Duljević pokušava, golman Leotara brani.

Ipak, u 22. minuti odbrana Leotara je  popustila. Alispahić je ubacio loptu, a kapiten Sarajeva Ivan Tatomirović pogađa za vodstvo od 1:0.

Zatim je pokušao i Benko, ali njegov udarac odlazi pored gola, te se na odmor otišlo minimalnih 1:0.

Nastavak donosi još nekoliko prilika. Alispahić je u uvodnim minutama drugog dijela dva puta pokušao, ali bez uspjeha.

Ponovo je zatim prijetio Benko, no do kraja susreta se rezultat nije mijenjao, te je ostalo 1:0 za Sarajevo.