Sjajni Šutalo nedovoljan Zadru protiv Zvezde

ABA liga

Košarkaši Crvene zvede savladali su večeras u 11. kolu ABA lige ekipu Zadra rezultatom 82:69.

Od samog početka Zvezda je dominirala. Nakon prve dionice imali su 11 poena prednosti 23:12, da bi se Zadrani malo probudili u drugoj četvrtini. Uspjeli su smanjti prednost na minus šest, koliko je Zvezda imala na poluvremenu 42:36.

Držao je Zadar priključak za Zvezdom i nakon 30 minuta igre (62:56), ali je ipak domaći sastav u završnoj četvrtini uspio prelomiti utakmicu u svoju korist, te je slavio pobjedu na kraju.

Marko Šutalo je kod Zadra ubacio 20 poena, dok je kod Zvezde Boban Marjanović ubacio 15 poena.