Romi i Interu po bod
Crespo za bod Interu

M. Maksimović

Ista meta, isto ostojanje ostalo je između vodećeg Intera i drugoplasirane Rome, nakon 31. kola. U subotu su oba sastava osvojila samo po bod..

Roma je u gostima sa Cagliariem podijelila bodove odigravši 1:1. Cagliari je poveo autogolom Mattea Ferraria već u 3. minuti. U nastavku utakmice Roma je bila bolja, a svoju bolju igru krunisala je golom na isteku prvog poluvremena. Francesco Totti je pogodio iz slobodnog udaraca sa preko 30 metara.

U Rimu je istim rezultatom završio duel Lazia i Intera. Inter je vodio nakon deset minuta igre, Maicon je obavio veliki dio posla, a strijelac je bio Hernan Crespo. ''Nebesko plavi'' su stigli do izjednačenja u 59. minuti. Ledesma je dugom loptom dobro pronašao Rocchia koji pogađa mrežu Intera. Mogao je Lazio uzeti sva tri boda, ali je Dabo u 82. minuti pogodio prečku

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: