Iako vikend nije obečavao, čini se da bi aktuelna kriza koja je zahvatila Formulu 1, mogla biti arhivirana. Čvrsti stavovi Maxa Mosleya su malo omekšani, ili nam se barem tako čini.
U Monte Carlu se tri dana sastančilo, a onda se u nedelju u jutro Max Mosley raspričao.
- Polako dolazimo u situaciju u kojoj bi smo oko nastalih problema mogli dogovoriti. Svima je jasno da je ovakvo stranje u Formuli 1, neprihvatljivo, previše novca trošimo. Zbog toga bi se moglo dogoditi, da za 2010. godinu, drastično smanjimo troškove, ali isto tako bi smo ograničeni budžet od 45 miliona stupi na snagu tek 2011. godine - zaključio je Mosley
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.