Johann Zarco na pol poziciji u Le Mansu

Dominacija Francuza

Francuski motociklist Johann Zarco osvojio je pol poziciju u MOTO GP kvalifikacijama za Veliku nagradu Francuske na stazi u Le Mansu.

Zarco i njegova Monster Yamaha Tech 3 ekipa odradili su sjajan posao danas i jedan od najpopularnijih vozača svijeta je osvojio pol poziciju pred sutrašnju trku.

Zarco je do prve pozicije u kvalifikacijama došao ispred Hondinog Marca Marqueza i s vremenom 1:31.185, a sutra će na startu biti i tri Italijana koji su završili na pozicijama od trećeg do petog mjesta.

Treći je Danilo Petrecci, a zatim slijeda Andrea Iannone i Andrea Doizioso.