Monotoniju relativno mirnih kvalifikacija, narušio je jučer MArk Webber koji je u drugom dijelu kvalifikacija imao problema sa KERS-om, nakon čega je ljutito napustio bolid, tako da nije niti vozio u trećem, dijelu.
“Ovo je frustrirajuće, ove stvari koje nam se događaju, bilo da je KERS, ili nešto drugo. Mi smo ekipa koja treba da se bori za vrh, a danas smo tu negdje u sredini poretka zaglavljeni na stazi na kojoj su preticanja gotovo nemoguća. KERS je samo jedan polovina problema, ima tu još stvari koje se moraju doraditi ako želimo napraviti dobar rezultat. Realno, bit će teško ostvariti dobar rezultat nakon onakvih kvalifikacija“ razmišlja na glas Australac.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.