Arnela Odžaković prva u Zagrebu
Odžakovićeva bez poraza u Zagrebu

Top Ten karate turnir

Jedna od naših najboljih karatistkinja, Arnela Odžaković, osvojila je prvo mjesto na šestom Top Ten turniru, koji je održan proteklog vikenda u Zagrebu.

Članica Karate kluba Bushido iz Sarajeva ostvarila je četiri pobjede, a finalnom meču bila je bolja od braniteljice naslova Petre Volf iz Hrvatske, koju je pobijedila sa 2:0 i tako joj se revanširala za prošlogodišnji poraz.

I Merima Softić ostvarila je zapažen rezultat, zauzevši četvrto mjesto, obzirom da je u borbi za postolje poražena od Hrvatice, Marije Čelan.

Na turniru je nastupilo deset najboljih karatistkinja Evrope iz 2007. i 2008. godine iz osam zemalja.