U zagrebačkoj Areni večeras je održan veliki borilački spektakl pod nazivom Cro Cop Final Fight.
Održano je devet borbi, ali najzanimljivija, ujedno i posljednja, bila je ona između Mirka Filipovića i K-1 legende Raya Sefe. Filipović se nakon 12 godina pojavio pred svojom publikom i nagradio ih je pobjedom.
Jednoglasnom odlukom sudaca slavio je protiv svog protivnika u glavnoj borbi. Cro Cop je u sve tri runde (po tri minute) bio bolji borac i zasluženo stigao do pobjede.
Ostale borbe:
Daniel Ghita pobijedio Sergeja Laščenka (nokaut)
Igor Jurković pobijedio Freddyja Kemayu (odluka sudaca)
Mladen Brestovac pobijedio Mourada Bouzidija (tehnički nokaut)
Mladen Kujundžić pobijedio Marina Došena (odluka sudaca)
Agron Petreni pobijedio Guya Pecomea Assija (odluka sudaca)
Michael Duut pobijedio Stefana Jelića (odluka sudaca)
Sahak Parparyan pobijedio Tonija Milanovića (odluka sudaca)
Miran Fabjan pobijedio Ivana Posavca (odluka sudaca)
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.