To mu se drugi put dešava
Legendarnog MMA borca udario automobil dok je vozio bicikl: "Mogao sam poginuti"
Brazilski MMA borac Wanderlei Silva doživio je nesreću dok je vozio bicikl prije nekoliko dana.
Nesreća se desila u brazilskoj Curitibi kada je automobil udario legendarnog borca. On je nakon svega poručio da je doživio lom desnog stopala, te se povrede mogu vidjeti i na njegovom licu.
"Sreća pa sam nosio kacigu jer sam mogao poginuti. Teško je voziti bicikl u Curitibi jer su ljudi neoprezni u saobraćaju i to se mora promijeniti", rekao je Silva.
Vozač koji je udario Silvu je odmah izašao iz automobila i ponudio mu je prevoz do bolnice. Sličnu nesreću Silva je imao i prije četiri godine, ali tada na mjestu događaja policija nije zatekla vozača.
Wanderlei Silva’s injury after being hit by a car in Brazil 😳
— Stanky (@stankymma) June 5, 2020
My thoughts and prayers are with the driver and I wish him a speedy recovery. pic.twitter.com/LePZEbZ2zB
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.