Transferi

Adam Johnson potpisao za City

Edmir Škorić

Kao što smo danas i najavili, Manchester City potpisao je krilnog igrača Middlesbrougha Adam Johnsona.

Bivši U21 reprezentativac Engleske pristao je na uvjete Cityja te u posljednjim satima zimskog prelaznog roka stigao na Eastlands.

Adam Johnson za M'boro debitovao je u martu 2005. godine sa svega 17 godina, a u Manchester stiže kao potencijalni talent. Na Eastdlansu su presretni dovođenjem Johnsona, a svoje zadovoljstvo iskazao je i trener Roberto Mancini.

"Oduševljeni smo što je Adam odlučio potpisati za nas. Dobar je igrač sa fantastičnim potencijalom, te kao klub uvijek želite potpisati britanskog talenta", kazao je Mancini.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti