Adilović odradio suspenziju

Apelaciona komisija ublažila mu kaznu

Adilović odradio suspenziju

Adnan Beganović

Apelaciona komisija Nogometnog saveza BiH ublažila je kaznu Eldinu Adiloviću, napadaču Željezničara, s tri na dvije utakmice suspenzije.

Adilović je, podsjećamo, dobio crveni karton protiv Olimpica, nakon čega ga je Disciplinska komisija kaznila sa tri utakmice neigranja. Nakon što je uložio žalbu, Apelaciona komisija je istu uvažila te mu smanjila kaznu na dvije utakmice neigranja.

Propustio je utakmicu s bivšim klubom Čelikom u Zenici, te utakmicu šesnaestine finala Kupa BiH protiv Leotara, tako da će biti u konkurenciji za sastav protiv Zvijezde ovog vikenda.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Željezničar Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije