Adilović: Sarajevo uvijek na proljeće igra bolje

Ekipa Fudbalskog kluba Sarajevo ovu se sedmicu nalaze u Opatiji, gdje trener Dragan Jović sa svojim izabranicima obavlja završne  uoči nastavka sezone.

Prvotimci bordo tima u zaista izvrsnim uslovima, nalaze se smješteni u elitnom dijelu Opatije, u hotelu Milenijum, gdje imaju aposlutno sve uslove za rad.

Bordo tim je danas ostvario i pobjedu rezultatom 2:1 u prijateljskom susretu sa Triglavom, a golman Sarajeva Adi Adilović istakao je kako je izuzetno zadovoljan uslovima priprema, te kako se nada što boljim rezultatima u nastavku sezone.

Sa sjajnim golmanom Sarajeva razgovorali smo danas u Opatiji, a pogledajte šta je Adilović poručio.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.