U Slovačkoj ništa novo

Admir Vladavić strijelac za Žilinu

Dobru formu pred nastupajuću prijateljsku utakmicu protiv Bugarske (20. avgusta u Zenici), te start kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo i duel sa Špancima (6. spetembra u Murciji), potvrdio je i Admir Vladavić.

Bivši prvotimac mostarskog Veleža i sarajevskog Željezničara, koji sada nosi dres slovačke Žiline i večeras je zatresao protivničku mrežu. Nakon što je efektnim pogotkom protiv MTZ-RIPO Minska u velikoj mjeri doprinio slovačkom viceprvaku da se plasira u drugo pretkolo Kupa UEFA, Vladavić nije zaboravio tresti mreže i u domaćem šampionatu.

U večerašnjoj, ubjedljivoj pobjedu protiv Tatran Presova od 5:1, naš internacionalac u listu strijelaca upisao se u 49. minuti za 3:0.

Žilina je trenutno na liderskoj poziciji slovačkog šampionata sa stopostotnim učinkom u prva tri kola, uz gol razliku 10:1!  

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.