Brazilac Adriano je jučer na rimskom stadionu Flaminio predstavljen kao novo pojačanje Rome.
Naime, Adrianu je istekao ugovor sa brazilskim klubom, a na rimskom stadionu Flaminio je već predstavljen kao novo pojačanje AS Rome.
"Razgovarao sam sa Ranijerijem i također me htio kada je bio u Chelseaju", otkrio je Adriano novinarima, te dodao.
"Osim toga, razgovarao sam i sa Tottijem i De Rossijem i razumijem da je to jedna obitelj. Rekli su mi da zajedno možemo pobijediti i učiniti Romu još većim i boljim timom".
Adriano je potpisao trogodišnji ugovor sa Romom, a Rimljani će mu godišnje plaćati 5 miliona eura, plus dodatne bonuse. Nekadašnji napadač Intera će na bordo dresu nositi broj 8.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.