Alessandro Nesta operiran

Adnan Beganović

Bivši talijanski fudbalski reprezentativac i član Milana, Alessandro Nesta, podvrgnut je operaciji leđa. 

Kako prenosi talijanski Gazzetta dello Sport, operacija je trajala manje od jednog sata i sada Nesti predstoji 15-to dnevni odmor nakon čega će početi sa rehabilitacijom.

Liječnički tim koji je izvršio operaciju optimističan je i oni prognoziraju da ovaj sjani fudbaler neće imati nikakav problema u nastavku fudbalske karijere.

 

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AC Milan Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.