Velšanin pogodio na debiju

Ancelotti oduševljen Baleovim debijem

Trener Reala iz Madrida Carlo Ancelotti, oduševljen je prvom utakmicom koju je Gareth Bale odigrao u dresu kraljevskog kluba. 

Velšanin je na meču u kojem je Real Madrid remizirao sa Villarealom postigao gol nakon asistencije Daniela Carvajala.

"Sretan sam to je postigao svoj prvi gol za Real. To je sjajno za njega. Igrao je u utakmici koja je bila teška za sve nas. Pokazao je dobar stav na terenu. Bilo je to prvi puta da Ronaldo i Bale igraju zajedno. Mijenjali su pozicije s vremena na vrijeme, i tako pokušavali zavarati protivničku odbranu,“ izjavio je trener Reala.

Jučer je osim Balea u dresu Reala debitovao i Asier Illarramendi. Ancelotti je zadovoljan igrom koju je prikazao pomenuti defanzivac.

"I Illarramendi je bio dobar na terenu. Nisu igrali svih 90 minuta, jer je to nemoguće u prvoj utakmici, ali su igrali dobro,“ dodao je.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.