Talijanski stručnjak odlučan

Ancelotti: PSG će opet krenuti po Pata

Trener ekipe Paris Saint-Germaina je otkrio da njegov klub nije odustao od dovođenja mladog Brazilca, Alexandre Pata te da će ponovno pokušati da ga dovedu ovog ljeta.

"Pričali smo sa Patom u januaru i tada nismo uspjeli. Pričat ćemo opet u julu", izjavio je nekadašnji trener AC Milana te je također prokomentarisao odlaske velikog Milanovog tria, Nesta, Gattuso i Inzaghi.

 

"Žao mi je zbog toga. To su igrači koji su imali sjajne karijere u tom klubu. Ipak život ide dalje i siguran sam da će se neka nova vrata otvoriti za njih", kazao je Ancelotti te se prisjetio vremena kada je vodio Rossonere.

 

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

"Atmosfera u Milanu je odlična i tamo mi je najlakše bilo raditi", rekao je za kraj talijanski stručnjak.

 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.