Produžio ugovor

Andrea Pirlo i naredne dvije godine u dresu Juventusa

Iskusni Andrea Pirlo još uvijek nije kazao posljednju riječ. Iako duboko u četvrtoj deceniji života, Pirlo je danas potpisao novi ugovor sa prvakom Italije, Juventusom koji će važiti do juna 2016. godine. 

U redove Juventusa dospio je prije tri godine iz Milana, a za to vrijeme okitio se sa tri titule prvaka Italije.

Pirlo je u minuloj sezoni u Seriji A nastupio 30 puta i postigao četiri pogotka.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.