Trener Vučice se nada da će Mali princ zaigrati

Andreazzoli: Pjanić? Mislim da će biti spreman

U Rimu sa nestrpljenjem očekuju povratak Miralema Pjanića na teren. Naš reprezentativac je jedan od ključnih kotačića u sastavu trenera Andreazzolija. 

U Rimu priznaju da su bili itekako zabrinuti kada se počelo špekulisati da bi Pjanić mogao zaigrati protiv Grčke na Bilinom polju. Prema pisanju talijanske Gazzette dello Sport Pjanić je jučer trenirao malo većim intenzitetom, a naš reprezentativac je još uvijek osjećao bol u članku. 

 

Andreazzoli se nada da će do susreta sa Palermom naš reprezentativac biti spreman. "Pjanić? Nadam se da će biti spreman do susreta sa Palermom," rekao je trener Vučice. Pjanić će vjerovatno naći svoje mjesto na klupi, a Rimljani ne smiju rizikovati jer je za njih izuzetno važno da Mali princ bude na terenu 8. aprila kada je na programu rimski derbi. 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije