Ankaragucu namučio Trabzonspor

Turska Superliga, 6. kolo

Nogometaši Trabzonspora teško su došli do pobjede nad Ankaragucuom (3:2) u prvom susretu 6. kola turske Superlige.

Ankaragucu je ostao zakovan na dnu s jednim bodom, ali u Trabzonu su domaćinu zadali dosta problema.

Pogotkom Turguta Sahina gosti iz Ankare poveli su u 19. minuti, ali je Poljak Pawel Brožek poravnao rezultat u 38. minuti. Gosti opet vode u 63. minuti, golom Thea Weeksa.

No, posljednjih pola sata pripalo je Trabzonu, kojem su preokret i nova tri boda donijeli Ondrej Čelustika i Burak Yilmaz.

Ankara je jedini bod osvojila na gostovanju kod Genclerbirligija, dok Trabzon sada ima 11 bodova, te je na drugoj poziciji s dva boda zaostatka za vodećim Fenerbahčeom, koji istina ima utakmicu manje.

Turska Superliga, 6. kolo:

Trabzonspor - Ankaragucu 3:2 (Brozek 38, Celutska 66, Yilmaz 79/ Sahin 19, Lewis Weeks 63)