Anzhi spasao bod u 90. minutu

Prvenstvo Rusije - 25. kolo

Anzhi je propustio priliku da se približi moskovskom Dinamu u borbi za treće mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Protiv Tereka su odigrali samo 2:2 u dramataičnom meču u kome na kraju mogu biti zadovoljni i podijelom plijena. Pavlenko je doveo goste u vodstvo u 8. minutu, ali je Samuel Eto već u 14. izjednačio.

Šok za domaće priredio je Oleg Vlasov golom u 88. minutu, ali bar bod Anzhiu je donio Joao Carlos u 90. minutu. Anzhi je sada sedmi  i Dynamo mu bježi šest bodova dok je Terek na četiri boda od Tomska koji je 15, a to mjesto vodi u niži rang.