Anži sa tri gola ispratio Terek

14. kolo ruske Premier lige

Ekipa Anžija slavila je danas u okviru 14. kola Premier lige Rusije na svom terenu protiv Tereka.

Susret je odlično počeo za domaću ekipu koja do 17. minute vodila 2:0. Boussoufa je pogodio za 1:0 u 10. minuti, a Traore je u 17. minuti povisio na 2:0. To je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu, gostujuća ekipa je uspjela da smanji na 2:1, a  strijelac je sa bijele tačke bio Georgiev.

Ipak, dva gola prednosti, domaćima je vratio Samba golom u 64. minuti utakmice, a to se ispostavilo i konačnim rezultatom susreta.