Bajić postigao dva gola za Konyaspor

U prijateljskoj utakmici

Konyaspor je danas odigrao prijateljsku utakmicu sa Adana Demirsporom koja je okončana rezultatom 2:2, a oba pogotka za Konyu postigao je bh. napadač Riad Bajić.

Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka, a Adana je povela u 50. minuti. Bajić je u 77. minuti iz penala poravnao na 1:1, da bi četiri minute kasnije postigao novi gol za vodstvo svog tima.

Odmah u narednom napadu, Adana je izjednačila na 2:2 što je bio i konačan rezultat ove prijateljske utakmice.

Vrijedi istaći da su u prvom sastavu Konyaspora zaigrali Milošević i Hadžiahmetović, dok je Bajić priliku za igru dobio početkom drugog poluvremena.