Basel poražen u derbiju

Young Boys slavio

U derbiju 21. kola švicarske Super lige Young Boys je savladao Basel s 4:2.

Young Boys je u sjajnom meču nadigrao vodeći Basel, te se tako primakao na pet bodova.

Domaći su poveli golom Gerndta u 10. minuti, a isti je igrač u 27. minuti povisio na 2:0. Gajić je u 60. minuti povisio na 3:0, da bi u 71. minuti Gashi smanjio na 3:1 U sudijskoj nadoknadi još dva pogotka.

Streller je u 92. minuti zatresao mrežu Boysa, a na drugoj strani Hoarau je pogodio za konačnih 4:2.

Super liga, 21. kolo:
Young Boys - Basel 4:2 (Gerndt 10, 27, Gajić 60, Hoarau 93/ Gashi 71, Streller 92)