Bayer u Leverkusenu bolji od Kolna

Njemačka Bundesliga

U prvom susretu devetog kola njemačke Bundeslige, Bayer Leverkusen na svojoj je BayAreni sa 2:0 savladao Koln...

Apotekari su nastavili niz dobrih igara ove sezone, te su u prvom susretu 9. kola njemačke Bundeslige na BayAreni u Leverkusenu rezultatom 2:0 savladali Koln.

Bayer je do pobjede došao u drugom poluvremenu u inače prilično nezanimljivoj utakmici. Friedrich je iskoristio ubacivanje iz kornera i pogodio za 1:0. Konačan rezultat šest minuta prije kraja postavio je Gekas sa bijele tačke.

Leverkusen je ovom pobjedom izbio na prvo mjesto Bundeslige, dok je Koln ostao na devetoj poziciji.