Švicarac u Wolfsburgu do 2013. godine

Benaglio produžio sa Vukovima

Vratar Wolfsburga i švicarske reprezentacije, Diego Benaglio, produžio je ugovor sa njemačim prvakom do ljeta 2013. godine.

Bivši igrač Stuttgarta tako je postao čak sedmi igrač ''vukova'' koji je produžio ugovor u posljednjih nekoliko mjeseci. Prije njega isto su učinili Edin Džeko, Grafite, Josué, Alexander Madlung, Sascha Riether i Zvjezdan Misimović.

Benaglio je do sada  u Wolfsburgu odigrao 55 utakmica, otakako je u januaru 2008. došao u grad automobila.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.