Besiktas uvjerljiv protiv fenjeraša

Turska Super liga

Trećeplasirani klub Super lige Turske Besiktas ostvario je očekivan trijumf nad posljednjeplasiranim Elazigsporom rezultatom 4:1.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Sivok u 22. minutu, dok je izjednačenje sedam minuta kasnije kreirao Yilmaz što je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku su domaći igrači ipak zaigrali bolje i došli do zaslužene pobjede. Već u prvom minutu nastavka za 2:1 pogodio je Slovak Holosko, dok su posao u finišu završili Sahan i svojim drugim pogotkom Holosko.

Besiktas je trećeplasirani tim na tabeli Super lige sa 29 bodova, dok je Elazigspor posljednji sa svega 10 bodova.